تبلیغات
Alone Butt Happy I Dont Need LOVE - دانلود رایگان انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 با لینک مستقیم

اسلایدر

انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 یک انیمیشن ضد صهیونیستی با کیفیت بسیار بالا از گروه انیمیشن سازی فاطمه الزهرا (س) می باشد. این انیمیشن ایرانی که در اسراییل پخش شد, موجب اعتراض صهیونیستها به  وزیر امور خارجه ایران را در برداشت. انیمشین انیمیشن پیام راشل کوری به دلیل کیفیت بسیار بالای فنی و موضوع جنجالی اش تا به حال  تعجب و تحسین بسیاری از کابران اینترنتی ایرانی و خارجی را برانگیخته است. بطوریکه بعضی از کاربران در یادداشتهای خود از شگفت انگیز و شجاع بودن ایرانی ها حرف زدند و یا به صورت خودجوش آنرا در فرانسه پخش می کنند و همینطور درخواست تکثیر در کشور نیوزلند و آلمان را داشته اند. انیمیشن مزبور حتی در شبکه 2 رژیم صهیونیستی پخش و تحلیل شده و رژیم صهیونیستی مراتب اعتراض خود را نسبت به ساخت این انیمیشن فاخر ایرانی اعلام کرده است.
kosar3d دانلود رایگان انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 با لینک مستقیم

برخی از تصاویر انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 :

kosar3d 1 دانلود رایگان انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 با لینک مستقیم

 

kosar3d 2 دانلود رایگان انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 با لینک مستقیم

 

rashel 1 دانلود رایگان انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 با لینک مستقیم

 

rashel 2 دانلود رایگان انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 با لینک مستقیم

 

rashel 3 دانلود رایگان انیمیشن پیام راشل کوری 1 و 2 با لینک مستقیم

 

توجه:

امروز ما در سایت دانلود 98 تصمیم به معرفی این انیمیشن زیبا گرفیتم و برای ارج نهادن به حقوق مادی و معنوی صاحبان اثر و همچنین فعالان عرصه فرهنگی و جنگ نرم شما عزیزان می توانید از لینک زیر و به صورت قانونی و با هزینه بسیار کم در حد یک هزینه یک آب معدنی این انیمیشن را به صورت اورجینال از سایت گروه انیمیشن فاطمه الزهرا (س) تهیه فرمائید.

دانلود انیمیشن از سایت اصلی

طبقه بندی: انیمشن های جذاب
برچسب ها:دانلود انیمیشن راشل کوری 2 دانلود رایگان پیام راشل کوری 2 دانلود انیمیشن ایرانی دانلود انیمکیشن راشل کوری 2 دانلود انیمیشن راشل کوری با کیفیت بالا دانلود انیمیشن راشل کوری 2 با لینک مستقیم پیام راشل کوری

تاریخ : پنجشنبه 27 آذر 1393 | 07:50 ب.ظ | نویسنده: Aref Desprado | نظرات()

تصویر ثابت