تبلیغات
Alone Butt Happy I Dont Need LOVE - مستند واقعی ملاقات داعش

اسلایدر

[http://www.aparat.com/v/UFmec]


گزارش خبرگذاری ها
، سید ابراهیم رئیسی در نامه‌ای تهیه و پخش مستندهایی از این دست را جسورانه توصیف کرده و پخش مستندهایی با این سبک و شیوه را از ضرورت های شبکه های سیما خواند.

وی در این نامه تاکید کرد: در فقدان آثار تولیدی و هم نوا با جمهوری اسلامی این مستند می تواند آغاز تهیه و پخش مستندهایی مناسب درباره ماهیت گروه تروریستی داعش و سایر گروه های تروریستی و تکفیری باشد.

یادآور می شود مستند "ملاقات با داعش" کاری از شبکه افق سیماست که براساس مشاهدات عینی خبرنگارانی تولید شده که برای مدتی به عنوان عاملان نفوذی وارد این شبکه تروریستی شده اند و جنایات، روحیات و رفتارهای این گروه تکفیری را به تصویر کشیده اند. در ابتدای این مستند تاکید می شود، هنگام حضور تیم تولید ۲۸ خبرنگار توسط گروه داعش کشته شده اند و گروه با دانش به این مساله اقدام به ساخت چنین مستندی کرده اند.

در این مستند دوربین در بین هواداران و جنگجویان این گروه به گردش در آمده و تصاویری از اقدامات و فعالیت‌های آنان را ضبط و برای این نسل و نسل های آینده به یادگار می گذارد.

طبقه بندی: کلیپستان
برچسب ها:مستند واقعی داعش مستند واقعی از گروه داعش مستند ملاقات با داعش دانلود مستند ملاقات با داعش دانلود مستند داعش چهره واقعی داعشی ها

تاریخ : پنجشنبه 6 آذر 1393 | 02:33 ب.ظ | نویسنده: Aref Desprado | نظرات()

تصویر ثابت