تبلیغات
Alone Butt Happy I Dont Need LOVE - دانلود بازی Rovio Angry Birds Rio v2.0.0 برای PC

اسلایدر

چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که پرندگان مورد علاقه همه به قفس می افتند و به ریو برده می شوند؟ آن ها بسیار عصبانی هستند! در سری جدید پرندگان عصبانی نسخه ریو، پرندگان عصبانی اصلی ربوده شده اند و به شهر جادویی ریودوژانیرو فرستاده شده اند، جایی که آن ها تمام تلاش خود را می کنند که نه تنها از دست شکارچیان پرندگان فرار کنند بلکه اقدام به نجات دوستان پرنده خود و همچنین جواهرات دزدیده شده – دو طوطی دم بلند آمریکای جنوبی نادر نیز می کنند. نسخه جدید این بازی با عنوان ورژن ۲.۰.۰ شامل مراحل جدید امروز در وبسایت دانلودها قابل دریافت می باشد. با مراجعه به ادامه مطلب می توانید این بازی فوق العاده جذاب را دانلود نمایید.

Rovio Angry Birds Rio v2.0.0 PC-F4CG

 

angry birds rio cover دانلود بازی Rovio Angry Birds Rio v2.0.0 برای PC

 

source دانلود بازی Rovio Angry Birds Rio v2.0.0 برای PC توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال به نصب بازی بپردازید. در هنگام نصب بازی از شما سریال خواسته می شود، که در فایل Serial Number.txt در فایل دانلودی شما در پوشه ی نصب بازی وجود دارد. آن را قرار داده و بازی را نصب نمایید.

download دانلود بازی Rovio Angry Birds Rio v2.0.0 برای PC دانلود:    Direct Link

 

طبقه بندی: بازی های کامپیوتر
برچسب ها:دانلود بازی جدید پرندگان خشمگین دانلود اخرین نسخه angry birds angry birds final version download دانلود نسخه جدید پرندگان خشمگین دانلود اخرین نسخه پرندگان خشمگین برای کامپیوتر دانلود بازی Rovio Angry Birds Rio v2.0.0 برای PC angry birds rio

تاریخ : چهارشنبه 21 آبان 1393 | 08:35 ب.ظ | نویسنده: Aref Desprado | نظرات()

تصویر ثابت