تبلیغات
Alone Butt Happy I Dont Need LOVE - این پدر و مادر بریتانیایی دختر خود را میفروختند

اسلایدر

یک پدر و مادر بریتانیایی متهم به فروش دختر 11 ساله شان به عنوان  یک برده جنسی هستند.این والدین متهم هستند که دختر خود را به یک پیرمرد 76 ساله به عنوان یک برده جنسی فروخته اند و در ازای هر بار استفاده  از او 12 پوند گرفته اند.به گزارش پارس ناز او میگوید وقتیکه برای اولین بار توسط والدینش فروخته شدفقط 11 سال داشت و آن زمان 12 پوند بابت فروش او از یک مرد 76 ساله اخذ شده است.

پلیس این والدین سنگدل را دستگیر کرده است و آنها تایید کردند 5 سال پیش فرزند خود را در ازای دریافت پول نقد به اشخاصی فروخته اند. آنها عنوان نمودند مادر این دختر هر بار دخترش را به محلی که خریداران عنوان میکردند میبرده و مبالغی بین 12 تا 16 پوند دریافت میکرده است. آنها هر بار این دختر را بعد از اتمام کار در اتاقی زندانی میکردند و تا فروش بعدی او را در آنجا نگه میداشتند.

گزارشات میگوید پدر و مادر این دختر مظنون به فساد، تجاوز جنسی، و تحریک دخترشان به فرار از خانه هستند  پیرمرد متجاوز که گفته میشود به دلیل کهولت سن شرایط جسمانی مناسبی ندارد به دادگاه خوانده شده و مجرم شناخته شد . در این راستا درارتباط با این پرونده افراد زیادی بازداشت شده اند  که تعدادی از آنها به قید وثیقه آزاد شده اند.

طبقه بندی: خبر های روز دنیا
برچسب ها:استفاده از دختران به عنوان برده جنسی فروش دختران در غرب فروش دختران توسط پدرومادران فروش دختران دوازده ساله پدرو مادر های ظالم فروش دختران یازده ساله برده جنسی رواج برده جنسی در غرب

تاریخ : شنبه 19 مهر 1393 | 11:24 ق.ظ | نویسنده: Aref Desprado | نظرات()

تصویر ثابت