تبلیغات
Alone Butt Happy I Dont Need LOVE - چرخ هواپیما شیراز-تهران ترکید!+عکس

اسلایدر

به گزارش خبرگذاری، مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس با اشاره به بروز نقص فنی در پرواز شماره ۴۲۳ شرکت هواپیمایی ایران ایر که ظهر دیروز روی داد، اظهار داشت: این پرواز که قرار بود شیراز را ظهر چهارشنبه به مقصد تهران ترک کند با یک ساعت تاخیر مسافرگیری کرد اما خلبان پیش از تیک‌آف متوجه نقص فنی در چرخ سمت راست این هواپیما شد و این موضوع را برج مراقبت اعلام و خواستار مشایعت عوامل ایمنی و آتش‌نشانی فرودگاه شیراز برای بازگشت به پارکینگ هواپیما شد.

حمیدرضا سیدی ادامه داد: این هواپیما در حالی که در موقعیت پارک قرار گرفته بود دچار ترکیدگی لاستیک سمت راست و به دنبال آن حریق در زیر بال هواپیما شد.

سیدی افزود: خوشبختانه با توجه به حضور عوامل ایمنی و آتش‌نشانی فرودگاه شیراز، حریق به سرعت مهار و پس از خنک شدن چرخ‌های هواپیما، مسافران تخلیه و به ترمینال انتقال داده شدند.

وی با بیان اینکه هواپیما ۱۵۰ مسافر داشت خاطرنشان کرد: مسافران این پرواز با هواپیمای جایگزین شرکت ایران‌ایر به تهران منتقل شدند.
طبقه بندی: خبر های روز دنیا
برچسب ها:چرخ هواپیمای شیراز تهران ترکید نقص فنی در هواپیماهای ایرانی نقص فنی در هواپیمای تهاران شیراز ترکیدن چرخ هواپیماهای ایرانی ترکیدن چرخ هواپیما علت ترکیدن چرخ هواپیما نقص فنهی در هواپیما

تاریخ : شنبه 19 مهر 1393 | 12:18 ب.ظ | نویسنده: Aref Desprado | نظرات()

تصویر ثابت